Načítám Akce

• akce již proběhla.

1. poperunovské setkání Perunu

26. 1. 2014 @ 14:30 - 18:00

Peruni, Peruňky a Perunčata, tak v neděli 26.1. to vypukne, náš první sraz je tu! Pojďte a neváhejte, akce bude velkolepá.

Jistě jste si mnohokrát zasteskli po vašich drahých kamarádech z rádcáku. Nyní máme všichni jedinečnou možnost se opět vidět, pokecat, poklábosit, zažvanit, potlachat…prostě vidět se a zažít opět nějakou tu legraci. A co že se bude dít?

Čeká nás ze začátku náročné odpoledne formou jistě všem známé Laser game, načež se přesuneme do klubovny dívčího 26. oddílu, kde nás uvítá vůně Cvrčkových čajů a prostor pro pořádnou „párty hárd“ 😀 (pokec, zábavné hry, můžou být deskovky, kytara – co nás napadne a budeme při chuti)

Informace:
Sraz: 14:30 Mendlovo náměstí (před Albertem)
Konec: libovolný 😉 – v klubovně na Křižkovského 23
S sebou: oblečení na Laser (tmavé oblečení, sálová obuv), do klubovny pak můžeš vzít nějakou drobnost na zakousnutí
Cena: 50,-Kč /hra Laser game (na každého vyjde jednou nebo 2x, podle chutí 😉 )
Poznámka: Kdo nebude stíhat, může přijít klidně až pak do klubovny

Datum:
26. 1. 2014
Čas:
Rubrika Akce:

Pořadatel